פגישת ייעוץ אישית
.

פגישת ייעוץ אישית!

אם אתם

מרגישים שלמרות שאתם מקפידים לאכול בריא, אינכם יורדים במשקל.

מרגישים שבריאותכם מדרדרת, בדיקות הדם לא תקינות, והרופא לוחץ עליכם לקחת כדורים שאינכם רוצים לקחת.

אתם כבר לוקחים כדורים ורוצים להפטר מהם?

רוצים לקחת אחריות על בריאותכם ועל בריאות יקירייכם, ולקבל כלים וידע על מנת לתת לגופכם את היחס שהוא ראוי לו.

רוצים להכנס לג'ינס הישן שמחכה לכם בארון, ולחזור לימים בהם נהנתם מקניית בגדים חדשים?

רוצים להתבגר ולהזדקן בכבוד, מבלי להיות תלויים בממסד הרפואי ובעזרה סיעודית?

בואו לפגישת יעוץ אצלי

וקבלו ידע וכלים איך לחולל את הנס הזה בעצמכם!

מה תפיקו מהפגישה?

נבנה ביחד תפריט אידיאלי המותאם במיוחד לכם, למצב הבריאותי שלכם ולאורח החיים שלכם, שמכוון להשגת המטרות שתרצו להשיג, בקצב שמתאים לכם, ונודא שאתם אוכלים מאוזן ללא חוסרים תזונתיים.

תבינו מה באמת בריא לאכול, ומאילו מאכלים עדיף לכם להתרחק, למרות שמשווקים לכם אותם כמזון בריאות.

תקבלו ניתוח מפורט של בדיקות הדם שלכם, שלי ושל תוכנת בינה מלאכותית מיוחדת לניתוח בדיקות דם, ונבנה תכנית להחלמה ממחלות ולמניעה עתידית של מחלות אילו בעתיד, ולשיפור בהרגשה הכללית שלכם ובבריאות שלכם. כמו כן אתן לכם המלצות לתוספי תזונה במידת הצורך.

תקבלו טיפים ועצות כיצד להתמיד באורח החיים החדש, שמבוססות על הניסיון שלי ועל הניסיון של המטופלים שלי, כדי שתוכלו לראות תוצאות בקלות ובמהירות.

וכמובן אענה על כל שאלה ואסביר לכם בדיוק מה הולך לקרות.

רגע, אבל מי אתה,

ולמה דוקא אתה יכול לעזור לי?

עם תואר ראשון בהצטיינות במדעי המחשב והמתמטיקה, אפס ידע בתזונה ואורח חיים בריא, ועם האמונה שאני חי נכון כי עסקתי בספורט ומשקלי היה תקין, גיליתי את תחום הבריאות הטבעית ועשיתי מהפך בחיי ובחיי משפחתי.  

בעקבות אלרגיה חריפה לחלב של בתי, התמקצעתי בתחום הבריאות הטבעית, עשיתי מהפך בתזונה בבית, וב 2009 פתחתי יחד עם אשתי את "גן אורגניל'ה" גן ילדים נקי מאלרגנים (כגון חלב, ביצים, שומשום ואגוזים),  גן שנהוגה בו תזונה בריאה בלבד.

כעבור זמן קצר, עזבתי את עולם ההייטק והצטרפתי לאשתי בניהול הגן. בגן ניהלתי את הפן התזונתי, בניתי את התפריטים השבועיים, פיקחתי על הכנת האוכל וחומרי הגלם, וכן נתתי מענה לילדים עם צרכי תפריט אישיים.

בהמשך השתלמתי אצל ענת ארגמן, ד"ר גיל שחר וד"ר ערן אשחר, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ.

מאז ליוויתי מאות מטופלים בתהליכי החלמה וריפוי, ב"מרכז לרפואת הרמב"ם", וב"מרכז אשחר לריפוי טבעי". אני מתמחה בהדרכה לאורח חיים בריא, ירידה במשקל, מניעה וריפוי של מחלות השפע כגון יתר לחץ דם, סוכרת, כולסטרול גבוה, שומנים בדם, בלוטת התריס, מחלות של דרכי העיכול, צרבות, נפיחויות, עצירויות ועוד.

יש לי ניסיון קליני של מאות מטופלים, כולל מקרים מורכבים של מטופלים שהצליחו להשתחרר מהצורך בתרופות, ולחיות חיים מלאים ובריאים. 

אני מרצה מבוקש בנושאי תזונה ובריאות טבעית בבתי ספר, מוסדות לימוד שונים, ועדי עובדים, חוגי בית ועוד.

אני מאמין גדול בתזונה נכונה ובאורח חיים בריא ובטוח שהם המפתח העיקרי לבריאות טובה ולמשקל תקין. כיום חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה הבוגרת סובל מעודף משקל או חולה באחת ממחלות השפע, כל זאת למרות התפתחות הרפואה המערבית. כמו כן, אדם שרוצה לסגל לעצמו אורח חיים בריא מתקשה לעשות זאת לאור הבלבול ועודף המידע הקיים כיום. הלך הרוח כיום הוא שככל שמתבגרים אין מנוס מלחלות במחה זו או אחרת ואין אפשרות להימנע מכך. לכן, השליחות שלי היא לעזור לכל אותם אנשים שחושבים ככה, ולהביא אותם לבריאות טובה ולמשקל תקין וכן לחלוק עם הסביבה את הידע שצברתי במהלך השנים, ולעזור לכמה שיותר אנשים, כל זאת על מנת שתהייה כאן חברה טובה ובריאה יותר.

רוצים לקבוע פגישה? יש לכם שאלות? 

מלאו כאן את פרטיכם, וניצור איתכם קשר.

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
הערות

מה מטופלים שלי מספרים?

קורנליה נרפאה מלחץ דם גבוה, דופק גבוה, כולסטרול וצרבות, והפסיקה לקחת כדורים. על הדרך היא גם ירדה 7 קילו 

יש לכם עוד שאלות? רוצים לקבוע פגישה?

מלאו כאן את פרטיכם, וניצור איתכם קשר.

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
הערות

מה לקוחות שיישמו את השיטה שלי מספרות?

העדות של א':

הגעתי ללירון עם עודף משקל ועם בעיות של פצעונים וגירוד בעור. במשך שנים השתמשתי במשחות וכדורים שונים שקיבלתי מרופאי עור אך ללא הועיל.

בשנתיים שלפני כן ניסיתי כל מיני דיאטות שבמהלכן עליתי וירדתי כ50 קילו במצטבר. אין צורך לומר שהייתי במצב גופני ונפשי ירוד. הייתי אובדת עצות. פניתי ללירון לייעוץ, ולירון התאים לי תפריט, והסביר לי כמה עקרונות חשובים בתזונה ובניהול אורח חיים בריא. לירון גם הורה לי להתרחק ממספר מזונות שבעצמי חשבתי שהם בריאים ואף יעזרו לי לרדת במשקל.

כבר בשבוע הראשון ירדתי במשקל ומצב העור שלי השתפר מעט. לאחר כחודשיים, הפצעונים והגרד נעלמו כמעט כליל. כיום, כמעט שנה אחרי, אני שומרת על משקל גוף תקין, לאחר שירדתי 18 קילו. בעיות העור נעלמו לגמרי, ואני מרגישה אנרגטית ונמרצת מאי פעם. אני לא מפסיקה לקבל מחמאות מהסביבה, ואנשים שלא ראו אותי תקופה ממושכת לא מאמינים שזו אני....

העדות של ש':

הגעתי ללירון עם עודף משקל ועם  סוכר גבוה ושומנים בדם.  לקחתי באופן קבוע כדורים נגד סוכרת, אולם הסוכר שלי לא היה מאוזן למרות הכדורים. הכולסטרול שלי היה בשמיים וגם הטריגליצרידים היו גבוהים מאוד. הרופא המליץ לי לקחת סטטינים, אולם הפסרתי לקחת אותם אחרי שבועיים כיוון שהם גרמו לי לתופעות לוואי חמורות. הגיעתי אל לירון לקליניקה לפגישה, והוא התאיםי לי תפריט מיוחד למצבי הרפואי ופעילות גופנית שתעזור לי להחלים. לאחר 5 ימים בלבד, רמת הסוכר שלי התאזנה. הורדנו בהדרגה את התרופות לסוכרת  ותוך חודש הפסקתי  לקחת את התרופות לחלוטין. לאחר 4 חדשי טיפול נרפאתי מהסוכרת לחלוטין. אחרי חצי שנה, עשיתי בדיקות דם שהראו שרמת הכולסטרול שלי חזרה לנורמה, השומנים בדם ירדו פלאים ומדדי הסוכרת תקינים. בחצי השנה הזו הורידתי 19 קילו והפכתי להיות אישה אנרגטית ונמרצת. בנוסף נפטרתי מתופעות אחרות כגון נפיחויות וגזים. כיום אני אישה בריאה, המנהלת אורח חיים בריא, ולא נוטלת  שום תרופה. לירון ממש הציל אותי!


העדות של מ'

עד לפני כשלש שנים לא סבלתי מעולם מבעיות משקל. אני מחשיבה את עצמי לאישה בריאה, עוסקת בפעילות גופנית באופן סדיר, ומשתדלת לאכול בריא. אולם במהלך שלש השנים האחרונות חלה עליה מתונה במשקל הגוף שלי, למרות שלא שיניתי את הרגלי.

החלטתי להקפיד קצת יותר, כדי להוריד את חמשת הקילוגרמים העודפים הללו, אולם למרות מאמצי, לא ירדתי, אלא נשארתי באותו משקל. פניתי ללירון לייעוץ, והוא נתן לי למלא שאלון, וכן לנהל יומן אכילה במשך 3 ימים לפני פגישתנו. לאור הנתונים הללו, הוא בנה לי תפריט, תוך שהוא מסביר לי עקרונות בסיסיים בתזונה, וכן נתן לי המלצות נוספות לאורח חיים בריא.

תוך חודשיים וחצי,  השלתי 7 קילוגרמים ממשקלי, ללא מאמץ מיוחד, וכיום, לאחר שישה חודשים, אני שומרת על משקל יציב, מרגישה נהדר, ולא מפסיקה לקבל מחמאות.


עדיין לא בטוחים? יש לכם שאלות, חששות, התלבטויות?

מלאו כאן את פרטיכם, וניצור איתכם קשר.

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
הערות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.